TERRA TEKNIK
AKD6181
6532200
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х800 б.п.
KORAD
AKD52877
K001150120090
SHOP AKD::Радіатор сталевий KORAD 11 K 500х1200
Є на складі

Радіатор сталевий KORAD 11 K 500х1200

4 198 грн. 4 806 грн.
KORAD
AKD52886
K001160090090
SHOP AKD::Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х900
TERRA TEKNIK
AKD60876
6546504
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х1300 б.п.
KORAD
AKD52837
K002250060090
SHOP AKD::Радіатор сталевий KORAD 22 K 500х600
TERRA TEKNIK
AKD55633
6546513
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х500 н.п.
TERRA TEKNIK
AKD6254
6532551
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х600 н.п.
BAHAR
AKD10641
B22318
SHOP AKD::Радіатор сталевий BAHAR TYPE 22 PKKP 300x1800
Під замовлення

Радіатор сталевий BAHAR TYPE 22 PKKP 300x1800

4 300 грн. 5 781 грн.
TERRA TEKNIK
AKD6237
1423921394
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х900 б.п.
KORADO
AKD50578
Korrado22K500500
SHOP AKD::Сталевий радіатор KORRADO 22K 500*500 (б.п.п.)
KORAD
AKD52851
K002260060090
SHOP AKD::Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х600
Є на складі

Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х600

4 341 грн. 4 970 грн.
TERRA TEKNIK
AKD6275
1416990623
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х700 б.п.
TERRA TEKNIK
AKD56995
6549216
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х700 б.п. SILVER
TERRA TEKNIK
AKD56230
6546711
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 200х600 н.п.
TERRA TEKNIK
AKD6199
6532532
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х600 н.п.
TERRA TEKNIK
AKD6293
6532485
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х500 н.п.
TERRA TEKNIK
AKD6329
1424570311
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 600х600 б.п.
TERRA TEKNIK
AKD6182
6532201
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х900 б.п.
KORAD
AKD52850
K002260050090
SHOP AKD::Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х500
KORAD
AKD52888
K001160120090
SHOP AKD::Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х1200
Є на складі

Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х1200

4 528 грн. 5 184 грн.
TERRA TEKNIK
AKD6255
6532552
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х700 н.п.
TERRA TEKNIK
AKD6238
1423921395
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х1000 б.п.
TERRA TEKNIK
AKD47224
6544392
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 33 300х400 б.п.
TERRA TEKNIK
AKD55634
6546514
SHOP AKD::Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х600 н.п.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х800 б.п.

4142 грн.

TERRA Teknik 22 300х800 б.п. Тип: 22 Висота: 300 мм Довжина: 800 мм Робочий тиск: 10 бар Країна-виробник товару: Україна

Радіатор сталевий KORAD 11 K 500х1200

4198 грн.

Радіатор сталевий KORAD 11 K 500х1200 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу!

Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х900

4216 грн.

Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х900 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу!

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х1300 б.п.

4225 грн.

TERRA TEKNIK 22 400х1300 — це сучасний опалювальний прилад панельного типу, виготовлений за європейськими стандартами на високотехнологічному обладнанні. Радіатор 22-го типу складається з двох водогрійних панелей та двох рядів конвективного ребра, що забезпечує швидкий прогрів повітря та створення комфортного мікроклімату в приміщенні.

Радіатор сталевий KORAD 22 K 500х600

4246 грн.

Радіатор сталевий KORAD 22 K 500х600 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу!

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х500 н.п.

4286 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х400 н.п. — це сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Виготовлять опалювальний прилад з високоякісної сталі з підвищеною стійкістю до корозії. Вироіб має подвійне фарбування, що значно збільшує строк його служби. Сфера використання: закриті однотрубні або двотрубні автономні системи опалення для житлових, громадських або промислових приміщень. Серед переваг сталевих радіаторів Терра Технік — сучасний дизайн, легка вага і простота монтажа.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х600 н.п.

4290 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х600 н.п. — сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Серед переваг такої батареї опалення: збільшена конвекційна зона, удосконалена система з додатковими місцями внутрішнього зварювання, що підвищують енергоефективність. Виріб вкритий двома шарами фарби, що значно подовжує термін експлуатації приладу. Радіатор компактний, має естетичний зовнішній вигляд та легкий у монтажі. Виробник рекомендує встановлювати прилад в герметичних, закритих системах опалювання, оснащених розширювальними баками з діафрагмою.

Радіатор сталевий BAHAR TYPE 22 PKKP 300x1800

4300 грн.

BAHAR TYPE 22 PKKP 300x1800 Висота: 300 мм Довжина: 1800 мм Ширина: 80 мм Тип радіатора : 22 тип Міжосьова відстань: 245 мм Підключення радіатора: Бокове Максимальний робочий тиск: 10 бар Країна виробник: Туреччина Температурний перепад +70°C. Максимальна температура теплоносія становить +120°C. Низьковуглецева сталь із підвищеною антикорозійною стійкістю. Для захисту від корозії використовується подвійне покриття: цинково-фосфатне плюс емаль.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х900 б.п.

4303 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х900 б.п. — сучасний однорядний опалювальний прилад. Удосконалена система з додатковими місцями внутрішнього зварювання підвищує енергоефективність батареї. Спеціальне лакофарбове покриття захищає виріб від подряпин та корозії. Якість матеріалів виготовлення та збірки повністю відповідає міжнародним стандартам. Такий радіатор не займе багато місця у приміщенні, а його класичний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр.

Сталевий радіатор KORRADO 22K 500*500 (б.п.п.)

4339 грн.

KORRADO Сталевий радіатор Korrado 22K 500*500 (н.п.п.) 956 Вт Країна: Чехія Виробник: Korrado Модель: Korrado 22K 500*500 (н.п.п.) 956 Вт Підключення: Нижне Праве Підключення (н.п.п.) Вага: 15.16 кг. Висота: 500 мм. Ширина: 500 мм. Тип: 22 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу! * - Всі моделі під замовлення.

Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х600

4341 грн.

Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х600 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу!

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х700 б.п.

4344 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х700 б.п. — це сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Виріб має естетичний вигляд, легку вагу і чудово пасує до будь-якого інтер'єру. Однією з переваг такої батареї опалення є двошарове покриття фарбою, яке забезпечує високий захист від корозії та подряпин, повністю відповідає європейським стандартам. Прилад призначений для лівого або правого бокового під'єднання до опалювальної системи.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х700 б.п. SILVER

4344 грн.

Радіатор сталевий Terre Teknik - сучасний економічний обігрівальний виріб із підвищеною тепловіддачею. Збільшена конвекційна зона. Передова система з додатковими місцями внутрішнього зварювання, що підвищують енергоефективність. Якість матеріалів і збірки відповідаєміжнародним стандартам ISO 9001:2008.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 200х600 н.п.

4384 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 200х600 н.п. — сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Виріб виготовлений з якісної та стійкої до зносу сталі. Багатоступеневий процес фарбування забезпечує естетичний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики батареї опалення. Виробник рекомендує встановлювати прилад в герметичних, закритих системах опалювання, оснащених розширювальними баками з діафрагмою.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х600 н.п.

4388 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х600 н.п. — сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Особливістю такого виробу є його покриття. Спеціальна фарба чудовор захищає від корозії та подряпин, відповідає високим європейським стандартам. Теплова панель виробу має рельєфну поверхню з внутрішніми каналами для протоку теплоносної рідини. Виготовлена батарея зі сталевих холоднокатаних листів. Бічні кришки та декоративні грати радіатора легко знімаються. Виробник рекомендує встановлювати прилад в герметичних, закритих системах опалювання, оснащених розширювальними баками з діафрагмою.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х500 н.п.

4446 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 500х500 н.п. — це сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Виготовлять опалювальний прилад з високоякісної сталі з підвищеною стійкістю до корозії. Батарея має подвійне фарбування, що значно збільшує її строк служби. Сфера використання: закриті однотрубні або двотрубні автономні системи опалення для житлових, громадських або промислових приміщень. Серед переваг сталевих радіаторів Терра Технік — сучасний дизайн, легка вага і простота монтажа.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 600х600 б.п.

4465 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 600х600 б.п. — це сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Виріб має естетичний вид, легку вагу і чудово пасує до будь-якого інтер'єру. Однією з переваг такої батареї опалення є двошарове покриття фарбою, яке забезпечує високий захист від корозії та подряпин, повністю відповідає європейським стандартам. Прилад призначений для лівого або правого бокового під'єднання до опалювальної системи.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 300х900 б.п.

4475 грн.

TERRA Teknik 22 300х900 б.п. Тип: 22 Висота: 300 мм Довжина: 900 мм Робочий тиск: 10 бар Країна-виробник товару: Україна

Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х500

4482 грн.

Радіатор сталевий KORAD 22 K 600х500 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу!

Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х1200

4528 грн.

Радіатор сталевий KORAD 11 K 600х1200 * - Зображення може відрізнятись від оригіналу!

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х700 н.п.

4569 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х700 н.п. — сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Серед переваг такої батареї опалення: збільшена конвекційна зона, удосконалена система з додатковими місцями внутрішнього зварювання, що підвищують енергоефективність. Виріб вкритий двома шарами фарби, що значно подовжує термін експлуатації приладу. Радіатор компактний, має естетичний зовнішній вигляд та легкий у монтажі. Виробник рекомендує встановлювати прилад в герметичних, закритих системах опалювання, оснащених розширювальними баками з діафрагмою.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х1000 б.п.

4598 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 11 500х1000 б.п. — сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Удосконалена система з додатковими місцями внутрішнього зварювання підвищує енергоефективність. Якість матеріалів виготовлення і збірки відповідає високим міжнародним стандартам. Така батарея у глибину займає небагато місця, тож її легко размістити, наприклад, у ванній кімнаті або у коридорі. Спеціальне лакофарбове покриття надійно захищає зовнішню поверхню від подряпин та корозії.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 33 300х400 б.п.

4610 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 33 300х400 б.п. — сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Конвектор радіатора забезпечує високу тепловіддачу при невеликій кількості теплоносія. Сучасний універсальний дизайн дозволяє використовувати цей пристрій як в побуті, так і в промислових цілях. Батарея розрахована на бічне підключення. Виробник рекомендує встановлювати прилад в герметичних, закритих системах опалювання, оснащених розширювальними баками з діафрагмою.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х600 н.п.

4688 грн.

Радіатор сталевий TERRA TEKNIK 22 400х600 н.п. — це сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Виріб виготовлений з якісної сталі. Багатоступеневий процес фарбування забезпечує естетичний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики батареї опалення. Під'єднання до опалювальної системи універсальне: нижне або бічне. Виробник рекомендує встановлювати прилад в герметичних, закритих системах опалювання, оснащених розширювальними баками з діафрагмою.

Радіатори сталеві

Ось деякі характеристики та переваги сталевих радіаторів:

  1. Ефективність теплопередачі: Сталеві радіатори мають високу ефективність теплопередачі. Вони швидко нагріваються та охолоджуються, що дозволяє швидко реагувати на зміни температури в приміщенні.

  2. Довговічність: Сталеві радіатори є дуже тривалими та міцними. Вони стійкі до корозії і зносу, що забезпечує довгий термін служби.

  3. Естетичний вигляд: Сталеві радіатори мають сучасний та стильний вигляд, що робить їх популярними вибором для різних типів інтер'єрів.

  4. Широкий вибір моделей: На ринку існує великий вибір різних дизайнів та розмірів сталевих радіаторів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для конкретного приміщення.

  5. Зручність у використанні: Сталеві радіатори легкі для монтажу та обслуговування. Вони зазвичай мають компактні розміри, що спрощує їхнє розташування в будівлі.

  6. Регулювання температури: Багато моделей сталевих радіаторів обладнані термостатами або регуляторами, які дозволяють контролювати температуру опалення.

  7. Швидкість нагріву: Сталеві радіатори швидко нагріваються, що дозволяє швидко забезпечити комфортну температуру в приміщенні.

  8. Сумісність з різними системами опалення: Сталеві радіатори підходять як для центральних систем опалення, так і для систем індивідуального опалення.

Однак важливо враховувати, що сталеві радіатори можуть важити більше порівняно з іншими матеріалами, такими як алюміній. Також, в залежності від якості води, яка використовується в системі опалення, може бути необхідне додаткове утримання для попередження відкладання накипу та корозії.